Zadbany parkiet może sprawić, że nawet zwykłe wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru i będzie sprawiało wrażenie niezwykle eleganckiego. Jeśli Twoja podłoga już od dawna nie wygląda tak dobrze, jak za czasów nowości, możemy wykonać dla Ciebie cyklinowanie. W ten sposób bez większego bałaganu i w dość krótkim czasie Twoje wnętrze stanie się nie do poznania.

Naprawa parkietu to oszczędność czasu i Twoich pieniędzy

Cyklinowanie parkietu to najlepszy sposób na to, żeby odnowić podłogę. Jest to zabieg, polegający na delikatnym zdarciu wierzchniej powłoki, którą najczęściej stanowią liczne warstwy lakieru i innych środków mających na celu zabezpieczyć ją przed zniszczeniem, i ponownym pokryciu drewna odpowiednimi preparatami.

Podłogi drewniane - cyklinowanie

Efekt w tempie ekspresowym

Cyklinacja parkietu w przeciwieństwie do kładzenia nowej podłogi zazwyczaj nie zajmuje dłużej niż dwa-trzy dni. To sprawia, że cały remont staje się zupełnie bezproblemowy. Jeśli zamiast wymieniać podłogi, nasi Klienci decydują się na jej naprawę, mogą korzystać z niej już po kilku dniach.
To szczególnie istotne wtedy, kiedy renowacja dotyczy wnętrza, które jest już zamieszkałe. Dzięki ekspresowym tempie usługi, Klienci nie muszą przejmować się tym, gdzie będą przez dłuższy czas przechowywać meble, które stały w remontowanym pomieszczeniu, czy też gdzie mają podziać się sami.

Nowa podłoga bez zbędnych wydatków

To, że cyklinacja parkietu jest o wiele szybszym rozwiązaniem aniżeli położenie nowej podłogi, jest tylko jedną z wielu zalet tego rozwiązania. Kolejną jest ogromna oszczędność. Naprawa parkietu może kosztować nawet kilka razy mniej niż zakup i położenie nowego, a efekt często jest bardzo podobny.
Wszystko zależy jednak od tego, jaką posiadasz podłogę. Jeśli są w niej ubytki, oprócz cyklinowania, niezbędne mogą okazać się również inne usługi parkieciarskie np. szpachlowanie. W Wowstep zajmujemy się kompleksową renowacją podłóg drewnianych, dzięki czemu efekt końcowy na pewno Cię zadowoli.

Podłogi drewniane cyklinacja

Cyklinowanie parkietu? Postaw na doświadczenie i najwyższą jakość obsługi

Cyklinacja parkietu to zabieg, dzięki któremu można odnowić nawet bardzo starą podłogę, dając jej drugie życie. Warto jednak pamiętać, że to, jak ta będzie wyglądać, zależy od tego w jaki sposób i za pomocą jakiego sprzętu zostanie wykonana usługa. Wykonujemy cyklinowanie parkietu na najwyższym poziomie i to przy konkurencyjnych cenach.

W branży wnętrzarskiej działamy już od 13 lat

Usługi parkieciarskie wymagają wprawy. Podczas cyklinowania, należy zeszlifować jedynie wierzchnią warstwę podłogi, co niedoświadczonej osobie może przysporzyć problemów. Nasz zespół spędził na tego typu działaniach już wiele godzin, dochodząc do niepowtarzalnej perfekcji. W branży wnętrzarskiej jesteśmy obecni od ponad dekady. Cały czas śledzimy też trendy łącząc doświadczenie ze znajomością najnowszych rozwiązań. Zajmujemy się nie tylko cyklinowaniem parkietu, ale także olejowaniem i lakierowaniem, zwiększając w ten sposób jego trwałość. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zająć się również strukturyzowaniem podłogi. Zabieg ten uwidacznia słoje i strukturę naturalnego drewna.

usługi parkieciarskie

Nasze usługi parkieciarskie obejmują:

  • cyklinowanie,
  • olejowanie,
  • lakierowanie
  • strukturyzację.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

Parkiet, który wymaga renowacji może być w różnym stanie. Zdarza się, że wystarczy go jedynie delikatnie zeszlifować i pokryć warstwą nowego lakieru, ale są też takie przypadki, gdzie do pełnego efektu niezbędne jest także uzupełnienie szpar. To jakie prace powinny obejmować naprawę parkietu, zależy od tego jak bardzo ten jest zniszczony, a także jaki konkretnie efekt chcemy uzyskać. Z tego względu w Wowstep do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zawsze rozmawiamy z naszymi klientami i wychodzimy naprzeciw z rozwiązaniami, które naszym zdaniem sprawdzą się w danym przypadku najlepiej. Jednocześnie słuchamy ich oczekiwań tak, żeby efekt końcowy był dla nich jak najbardziej satysfakcjonujący i to sprawdza się idealnie.