O nas

Wowstep – specjalnie dla Ciebie!

Wowstep to marka oparta na innowacji, jakości, indywidualnym podejściu do każdego Klienta i świeżym spojrzeniu na rynek branży wykończenia wnętrz. Oparta jest na doświadczeniu pracowników, szerokim wyborze usług i najlepszych dostawcach, którzy zapewniają produkty najwyższej jakości.

Nasza firma powstała w 2021 roku, a jej początki były dość spontaniczne. Założycielem marki jest Bartosz Wronkowski (prywatnie miłośnik dobrych wnętrz i drewna, kibic Manchesteru United oraz szczęśliwy mąż i tata), który od kilkunastu lat pracował przy produkcji podłóg drewnianych i wykończenia wnętrz, poznając te branżę od podstaw. Przechodząc przez wszystkie szczeble kariery zawodowej, działając m.in. jako dyrektor handlowy w innych firmach mógł spojrzeć świeżym okiem na swój biznes i ułożył sobie plan działania, który przekuł w sukces.

Dziś Wowstep to marka, która jest współodpowiedzialna za wprowadzenie na rynek polski wielu zagranicznych rozwiązań i współpracę z cenionymi, zagranicznymi markami z branży podłogowej i dekoracji ściennych. Cały czas trwa rozwój firmy, a nasi pracownicy przechodzą mnóstwo kursów oraz szkoleń z szkoleń z zakresu okładzin podłogowych oraz ich sposobów montażu.

Nasza wizja oparta jest na Twoich oczekiwaniach!

Jesteśmy doświadczonym zespołem o ogromnej wiedzy, którą codziennie poszerzamy. Cały czas szukamy kolejnych rozwiązań w zakresie podłóg drewnianych, laminowanych, winylowych, dywanowych, obiektowych oraz specjalnych. Uczestniczymy w niezliczonej liczbie targów i eventów, gdzie staramy się uczyć jak najwięcej dla dobra naszych Klientów.

Teraz działamy zgodnie z naszą wizją! Chcemy dostarczyć Klientowi produkty wybrane na podstawie indywidualnych potrzeb, zamontowane w profesjonalny sposób, jednocześnie edukując go w temacie ich pielęgnacji oraz konserwacji – tak, aby każdy przez lata mógł cieszyć się wykonaną przez nas pracą!

Mamy nadzieję, że do nas dołączysz! Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą – jesteśmy do Twojej dyspozycji!