Jeśli jesteś na etapie wykańczania domu albo remontujesz mieszkanie i czeka Cię montaż paneli w Toruniu, koniecznie skorzystaj z usług naszych profesjonalistów. W ten sposób możesz mieć pewność, że podłoga zostanie położona prawidłowo, a co za tym idzie – będzie mieć poziom. Oszczędzisz sobie w ten sposób nie tylko czas, ale i nerwy. Prawidłowy montaż paneli na pewno docenisz w przyszłości, kiedy przyjdzie pora na meblowanie.

panele montaż

Ty wybierasz panele, a my zajmujemy się resztą

Panele laminowane czy panele winylowe to w Toruniu jedno z częściej wybieranych rozwiązań jeśli chodzi o wykończenie podłóg. Jedne i drugie ocieplają wnętrze, a w dodatku są bezproblemowe w utrzymaniu czystości. Z tego względu wiele osób wybiera je zamiast gresu, który chociaż wygląda nowocześnie, często daje wrażenie surowego wnętrza i w dodatku może być problematyczny jeśli chodzi o mycie. Nawet przy dokładnym przetarciu często widać na nim smugi.

Ich ogromną zaletą jest oczywiście też cena. Zarówno panele winylowe, jak i panele laminowane w Toruniu kosztują o wiele mniej aniżeli podłogi drewniane, a niejednokrotnie do złudzenia je przypominają. Wystarczy zdecydować się na takie z nieco wyższej półki.

Zamontujemy panele, a także listwy i sztukaterię

Wybór paneli jest ogromny. Przy ich zakupie warto kierować się kilkoma kwestiami. Koniecznie trzeba brać pod uwagę nie tylko aspekty wizualne, ale również parametry takie jak klasa użyteczności, klasa ścieralności, struktura czy grubość. Kiedy wybierzesz już panele z odpowiedniej kolekcji, resztę możemy zrobić za Ciebie.

Oferujemy montaż paneli w Toruniu i okolicach. Wszelkie prace wykonujemy z niebywałą starannością, dzięki czemu zadowalają nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Przykładowe realizacje możesz zobaczyć na naszej stronie.

Kiedy zakończymy montaż paneli, możemy zająć się montażem listew i sztukaterii. W ten sposób jedyne co Ci zostanie, to cieszyć się efektem końcowym.

panele sprzedaż

Oprócz tego oferujemy sprzedaż paneli – tylko od sprawdzonych dostawców

Nie wiesz na jakie panele się zdecydować? Nic nie szkodzi. Oprócz montażu oferujemy także sprzedaż paneli w Toruniu i chętnie Ci doradzimy, które z nich wybrać. Zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie najważniejsze kwestie tak, żeby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni.

Ponieważ cenimy sobie wysoką jakość, prowadzimy sprzedaż paneli w Toruniu tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Zależy nam na tym, żeby podłogi, które wykonujemy wyglądały dobrze jak najdłużej, a to w dużej mierzy zależy od tego, co zostanie na nich położone.

Wszystkie oferowane przez nas panele mają:

  • wysoką klasę ścieralności
  • odpowiednią klasę użyteczności.

Ponadto są odporne na odkształcenia i mają bardzo dobrą akustykę. To pozwala na ich komfortowe użytkowanie przez wiele lat.

Panele laminowane

W swojej ofercie mamy zarówno panele laminowane w Toruniu, jak i panele winylowe. Te pierwsze o wiele bardziej przypominają klasyczne podłogi drewniane. Zwłaszcza jeśli są wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz panele o strukturze drewna. Mają one niejednolitą, ryflowaną powierzchnię, która zarówno wizualnie, jak i w dotyku przypomina deskę.

panele laminowane
Panele laminowane o wysokiej klasie ścieralności wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia, chociaż oczywiście warto uważać przy ich eksploatacji na to, żeby nie przesuwać po nich żadnych ciężkich ani ostrych przedmiotów.

Panele winylowe

Panele winylowe w Toruniu są częstym wyborem wśród tych, którzy szukają rozwiązań na podłogę w kuchni albo łazience. Są one bowiem o wiele bardziej odporne na działanie wilgoci. Nie nasiąkają ani nie puchną, co niestety może zdarzać się przy długotrwałym kontakcie z panelami laminowanymi.

panele winylowe

Wiele osób decyduje się na montaż paneli winylowych również w innych pomieszczeniach. Doceniają je zwłaszcza posiadacze zwierzaków. Są dość elastycznie, przez co też odporne na zarysowania. Ze względu na dobre właściwości akustyczne, nie słychać po nich stąpania, a poza tym bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości.