Chcesz położyć na ścianie tapetę? To świetny pomysł. Zalet tego rozwiązania jest mnóstwo. W ten sposób z łatwością można odmienić każde wnętrze. Żeby całość dobrze wyglądała, tapeta musi zostać jednak odpowiednio położona. W WOWStep oferujemy klejenie tapet w Toruniu i okolicach na najwyższym poziomie.

Kiedy warto zdecydować się na tapetowanie?

Na rynku dostępne są różne rodzaje tapet. Różnią się one między sobą nie tylko wzornictwem, które jest niebywale szerokie, ale też fakturą i innymi właściwościami. Z powodzeniem można znaleźć tapety jedno- i wielokolorowe, gładkie albo z fakturą – delikatną lub nieco bardziej wyraźną i to takie, które są wodoodporne, co oznacza, że łatwo jest je utrzymać w czystości. Przy delikatnym zabrudzeniu wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Można powiedzieć, że łączą one w sobie cechy estetyczne i użytkowe. To właśnie dlatego tapetowanie w Toruniu już od dłuższego czasu wraca do łask.

Tapetowanie

Tapeta ociepli każde wnętrze

Tapetowanie w Toruniu to często wybierana usługa przez tych klientów, którym zależy na tym, żeby ocieplić swoje wnętrze. Często zdarza się, że salon czy sypialnia w ogóle nie są przytulne. Zwłaszcza, jeśli są w nowoczesnym stylu i panuje w nich minimalizm. Dzięki położeniu tapety, nawet tylko na jednej ścianie, wnętrze nabiera zupełnie innego charakteru. Od razu wydaje się być cieplejsze i bardziej intymne.

Wysoka jakość tapet sprawia, że obecnie nadają się już one do wszystkich rodzajów pomieszczeń. W WOWStep pomożemy Ci odmienić Twój salon, sypialnię, pokój dziecięcy, kuchnię, a nawet łazienkę.

Ze względu na mnogość kolorów i wzorów, tapetowanie pozwala osiągnąć we wnętrzu efekty, jakie trudno byłoby osiągnąć w każdy inny sposób. Zwłaszcza przy wykorzystaniu tapety 3D. Wzory tego typu nie tylko ocieplają wnętrza, ale są też w stanie wizualnie je powiększyć. To szczególnie istotne w niewielkich mieszkaniach i kawalerkach.

Tapetowanie to szybki efekt gwarantowany

Wiele osób decyduje się na tapetowanie w Toruniu ze względu na to, że dzięki niemu spektakularne efekty można osiągnąć w bardzo krótkim czasie. Jeśli ściana, na której ma zostać położona tapeta, jest równa i nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych prac, samo klejenie tapety zajmuje dosłownie kilka godzin.

Oczywiście wymaga to odpowiedniego przygotowania i wprawy – już od momentu wymierzenia ściany i wyboru tapety, aż po docięcie i samo klejenie. W WOWStep we wszystkim Ci pomożemy tak, żeby Twoje nowe wnętrze na pewno Cię zachwyciło.

Klejenie tapet

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Nasza firma działa w branży wykończeniowej już od wielu lat. Jeśli chodzi o klejenie tapet w Toruniu jesteśmy numerem 1. Dlaczego warto nam zaufać? To jak tapeta będzie wyglądać we wnętrzu, zależy nie tylko od tego, jaki ma kolor i wzór, ale również od tego jak została położona. To szczególnie ważne w przypadku geometrycznych wzorów, które przy nierównym rozłożeniu tapety podkreślają wszelkie mankamenty.

Żeby zrobić to dobrze, warto skupić się na każdym etapie tapetowania, zaczynając od właściwego przygotowania podłoża.

Konieczne jest odpowiednie przygotowanie podłoża

Są tapety, które w teorii można kłaść nawet na nierównej powierzchni. Z reguły wymaga to jednak położenia tapety podkładowej, co wiąże się z dodatkowymi kosztami i nakładem pracy. O wiele lepszym rozwiązaniem jest wyrównanie ściany, dzięki któremu samo tapetowanie pójdzie jak z płatka. Kiedy ściana nie jest chropowata, tapeta układa się na niej o wiele lepiej, nawet jeśli nie ma dużej gramatury. Poza tym o wiele łatwiej jest ją wtedy rozłożyć tak, żeby wzór był idealnie równy.

Tapety i klejenie

Wszystko to zrobimy za Ciebie

Ponieważ w WOWStep zajmujemy się kładzeniem tapet już od lat, mamy w tym dużą wprawę. Wiemy jak przygotować podłoże, jak dobrać do niego odpowiednią tapetę, w jaki sposób ją dociąć czy też jaki wybrać do niej klej.

Klejenie tapet w Toruniu to to, czym zajmujemy się na co dzień. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz inne usługi z branży wykończeniowej, a w tym cyklinowanie parkietu, kładzenie paneli laminowanych czy winylowych, a także montaż sztukaterii czy montaż drzwi.