Poszukujesz nowych drzwi wejściowych lub wewnętrznych? Chcesz, aby Twoje mieszkanie, dom czy biuro nabrało blasku i zachwycało gości czy Klientów? Postaw na oferowany przez nas asortyment skrzydeł drzwiowych. Oferujemy także montaż drzwi w Toruniu i nie tylko.

drzwi w kolorze schodów

W jaki sposób dobrać odpowiednie drzwi?

Skrzydła drzwiowe to nasza wizytówka. Ich dobór stanowi istotną kwestię w projektowaniu wnętrza mieszkania czy lokali biurowych. Dobrze dopasowany kolor, kształt czy rozmiar sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne, profesjonalne i wygląda oszałamiająco. Jak dobrać drzwi? Pomożemy Ci w tym!

Zwróć uwagę na rozmiar skrzydła drzwiowego

Przede wszystkim zwróć uwagę na wielkość drzwi. Zmierz dokładnie wysokość i szerokość ramy, gdzie znajdzie się futryna. W przypadku, gdy zmieniasz wyłącznie skrzydło, sprawdź do jakiego rodzaju elementów dostosowana jest ościeżnica.

Mamy na sprzedaż drzwi w Toruniu, które możesz założyć do wielu ościeżnic. Posiadamy również kompletne skrzydła. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

montaż białych drzwi

Wygląd drzwi ma znaczenie!

Druga istotna kwestia to wygląd drzwi. Ważny jest tu zarówno kolor, jak i wzornictwo. Np. do pomieszczeń wykonanych w stylu loftowym czy skandynawskim, świetnie sprawdzą się skrzydła w jednolitych odcieniach szarości, bez wzorów i ozdobnych rys. Z kolei przy wnętrzu w stylu glamour, dużo ładniejsze będą zdobione skrzydła.

Pamiętaj także, aby dobrać drzwi w zależności od zastosowania. W naszym asortymencie mamy szeroki wybór skrzydeł drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych. Znajdziesz je w naszym salonie w Toruniu.

Wybierz i zamontuj drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne z Wowstep!

WOWStep odpowiada na potrzeby swoich Klientów, oferując nie tylko bardzo szeroki asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych (sprzedaż drzwi w Toruniu od wielu lat stanowi jeden z filarów naszej działalności), ale też kompleksowy montaż drzwi w Toruniu i okolicach. Bazujemy na naszym doświadczeniu, zapewniając odbiorcom ciągłe poszerzanie asortymentu i dostęp do usług najwyższej klasy.

drzwi w stylu retro

Posiadamy szeroki wybór drzwi w Toruniu

W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnego rodzaju drzwi. Wszystkie charakteryzuje najwyższa trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Naszym Klientom dajemy do wyboru wyłącznie produkty sprawdzone, wykonane przez naszych wieloletnich partnerów, którym możemy zaufać. Gwarancja jakości to podstawa salonu WOWStep!

Jakie skrzydła drzwiowe znajdziesz w naszym asortymencie?

  • Drzwi wewnętrzne do pokojów
  • Drzwi wewnętrzne łazienkowe i do kuchni
  • Drzwi wewnętrzne biurowe i użytkowe
  • Skrzydła zewnętrzne antywłamaniowe do zastosowania w domach jednorodzinnych
  • Skrzydła zewnętrzne antywłamaniowe do mieszkań

Jesteśmy pewni, że wybór naszych drzwi zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Łódzkiej 35-37 w Toruniu.

Pomożemy Ci w montażu drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Poza samym wyborem drzwi, pomożemy Ci również w ich montażu. Oferujemy montaż drzwi wewnętrznych w Toruniu oraz montaż drzwi zewnętrznych w Toruniu i okolicach. Jak działamy? Opierając się na pełnym profesjonalizmie, dokładności i pełnej jakości naszej pracy.

  1. Pomożemy Ci w dopasowaniu określonych skrzydeł drzwiowych i ościeżnicy, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
  2. Przygotujemy powierzchnię do zamontowania skrzydeł
  3. Założymy i wypoziomujemy ościeżnice regulowane i nie tylko.
  4. Po wszystkim zamontujemy i dokładnie wyregulujemy skrzydło drzwiowe, aby cała konstrukcja spełniała swoje funkcje.

Już teraz serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Posiadamy także szeroki wybór podłóg, oferujemy usługę cyklinowania parkietu i renowacji podłóg drewnianych. Z nami dopasujesz także wykładziny, listwy, sztukaterię, farby, tynki i praktycznie wszystko to, co potrzebne jest do kompleksowego wykończenia wnętrza w domu, mieszkaniu czy pomieszczeniu użytkowym. Do zobaczenia!